Stručné informácie o našom klube

KTO SME?

FanyGym - FIT KIDS akrobatická gymnastika a fitnes je profesionálny športový klub, ktorý vedie úspešne deti k reprezentácii SR. Je určený pre deti vo veku od 4 rokov. Vaše deti u nás získajú

ODVAHU, SEBADISCIPLÍNU, POKORU, ODHODLANIE a SEBAÚCTU.

Učia sa zdolávať prekážky a každý deň dokazujú, že všetko sa dá ak je vôľa. Život športovca je krásny s podporou trénerov a rodičov. Aj malé prehry sú krokom vpred pre malého športovca, keď má za sebou stabilitu, istotu a podporu. Fit KIDS Slovakia - Akadémia akrobatickej Gymnastiky a fitness sa stal DOMOVOM pre nádejné talenty. DOMOV je základ úspešného človeka.

FIT KIDS Slovakia = DOMOV

 

Naša história

V roku 2015 založila Františka Nemcová FanyGym - FIT KIDS s cieľom venovať sa akrobatickej gymnastike a fitnes na profesionálnej úrovni - vychovať reprezentantov slovenskej republiky, priniesť do škôl krásu akrobacie a všeobecnej prípravy. Prvé lastovičky v akrobacii a fitness začali pravidelne trénovať 4 hodín týždenne. V roku 2017 sa predstavili FIT KIDS Slovakia s akrobatickou gymnastikou na prvej súťaži fitnes. V roku 2018 Františka Nemcová založila Akadémiu Fitnes a akrobatickú gymnastiku v spolupráci so ZŠ Trebišovská. Gymnastická hala Kalimero sa stala domovom našich malých Fitnessiek - Gymnastiek. Dvojfázové tréningy priniesli radosť z výsledkov aj reprezentáciu SR. Pod vedením trénerov FIT KIDS Slovakia, reprezentantky získali cenné kovy na Slovenskom pohári vo Fitnes žien, staršie a mladšie žiačky získali umiestnenia v prvej trojke IFBB, stali sa Majstrami Európy a na Svetovom pohári zlatými umiestneniami zanechali jasný odkaz, že milujú Akrobatickú Gymnastiku a Fitnes. Od roku 2020 sme súčasťou IBFF FIT KIDS.

Referencie

Naši klienti napísali

+